0 oy
102 kez görüntülendi
Merhabalar,

Monster Hunter Rise Dragonite Ore ihtiyacım var, dragonite ore nerede bulabilirim?

Mümkünse harita görseli şeklinde gönderirseniz sevinirim.

Teşekkürler :)
(3.7k puan) tarafından | 102 kez görüntülendi

1 cevap

0 oy

Monster Hunter Rise'da Dragonite Ore nerede bulunur?

Dragonite Ore, oyundaki beşinci ve son harita olan Lava Caverns'da bulunabilir. Spesifik olarak, hem düşük hem de yüksek dereceli düzenli cevher hasat noktalarından çıkarılabilir. Tek oyuncuda üçüncü yıldız seviyesine ulaşarak Lav Mağaralarının kilidini açabilirsiniz.

Dragonite Ore, çok çeşitli orta uç oyun zırhları ve silahları için kullanılır ve bu da onu bol miktarda bulundurmak için kullanışlı bir malzeme haline getirir.

Hem düşük hem de yüksek dereceli cevher hasat noktaları Dragonite Cevheri sağlayabilir, ancak yüksek dereceli hasat noktalarından elde etme şansımız daha yüksek. Bu bizim açımızdan bireysel bir deneyim olabilir. Yukarıdaki resimlerde mavi işaretler düşük dereceli ve beyaz işaretler yüksek derecelidir.

Önceki bazı Monster Hunter oyunlarından farklı olarak, bir haritaya her girdiğinizde kaynak konumları yarı rastgele olmaz. Bir cevher hasat noktası olabilecek her yerde, bir haritaya her girdiğinizde bir cevher hasat noktası olacaktır.

Bir görevdeyken kaynakların yeniden ortaya çıkması yaklaşık dört ila beş dakika sürer. Her hasat noktasını toplayarak haritanın etrafında bir döngü çizebilirsiniz ve büyük olasılıkla hemen ardından döngüyü yeniden başlatabileceksiniz.

(5.1k puan) tarafından

48 soru

48 cevap

1 yorum

42 kullanıcı